Fotogalerie Michala Holmana
Vaše pozice:  Úvod Pár slov úvodem

Dobrý den,

vítejte v mojí fotogalerii. Jmenuji se Michal Holman a na těchto stránkách bych se s Vámi rád podělil o výsledky mé velké záliby - focení. Této zálibě se věnuji aktivněji od května 2003, kdy jsem si zakoupil svůj první digitální fotoaparatát. Focení s analogovým přístrojem jsem se nikdy podrobněji nevěnoval, což je ale možná škoda. Můj první "digitál" byl Mustek MDC-4000. Nyní (od dubna 2004) fotím fotoaparátem Minolta DiMAGE Z2. Více o jednotlivých fotoaparátech se dočtete v sekci "Čím fotím".

Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 800*600 a (raději) vyšší. Stránky jsou testovány pro prohlížeče Internet Explorer 6 a Mozilla Firefox. Pro plně korektní zobrazní a funkčnost doporučuji zapnout obrázky a podporu JavaScriptu.

Myslím, že jednotlivé sekce těchto stránek nemusím příliš popisovat. Fotografie jsou tématicky tříděny do jednotlivých sekcí fotogalerie. Zatím se zde nenachází mnoho fotografií, ale fotky budou postupně přibývat (ať už fotografie starší, které momentálně zpracovávám pro web, tak i fotografie aktuální.) Několik základních informací o mé maličkosti :-) naleznete v sekci "Autor".

Novinky týkající se webu můžete překvapivě nalézt v sekci "Novinky" :-) nebo pomoci RSS kanálu. Informace o RSS a odkaz na RSS dokument naleznete v sekci "RSS Export".


Aktualizace: 4.5.2006
© mihol 2005